Vīriešu rokassprādzes

Vīriešu rokassprādžu un aproču jomā šobrīd ir izteikta kniedēto aproču tendence. Šīs aproces savu lielāko popularitātes vilni piedzīvoja astoņdesmito gadu elektroniskās mūzikas uzplaukuma sākumā. Slavenās Depeche Mode pielūdzēji savus elkus atdarināja, arī izvēloties apģērbus un aksesuārus. Ādas jakas, ādas jostas ar kniedēm un, protams, ādas rokassprādzes un pāri visam panku kultūras uzplaukums..

Ādas rokassprādzes ir arī viens no demokrātiskākajiem un vīrišķīgākajiem aksesuāriem. Vīriešiem paredzētie dārgmetāla juvelierizstrādājumi dažreiz zaudē savu vīrišķīgumu metāla spožuma vai izvēlēto akmeņu vai dārgakmeņu dēļ, tādēļ ādas rokassprādzes ir pievilcīgas savas vienkāršības un robustās vīrišķības dēļ.

Vīriešu ādas rokassprādzes kalpo arī kā pazīšanās zīmes. Sērfotājiem ir ādas un silikona aproces ar sērfotāju simboliku, pastāv arī dažādu citu sporta grupu vai vienkārši domubiedru aproces. Vīriešu mode ir daudz reizes mainījusies (tāpat kā sieviešu mode) un cikls vienmēr noslēdzas ar atgriešanos pie vienkāršām un kvalitatīvām lietām, ādas aproces ir vienas no šādām lietām.

Ādas aproču kopšana ir ļoti vienkārša, jo āda ir ļoti izturīgs materiāls, kuru nav iespējams ātri nolietot, kā arī tam nav nepieciešama īpaša aprūpēšana. Turklāt ādas nodilums tikai paspilgtina aproces izskatu. Iespējams iegādāties ādas rokassprādzes ar iededzinātiem zīmējumiem vai ar sudraba ornamentiem. Ādas aproces ar dažādi iestrādātām metāla detaļām ir nedaudz dārgākas, bet tas ir atkarīgs no metāla detaļu veidiem, palādija un titāna detaļas noteikti būs dārgākas, kamēr misiņš un varš būs daudz pieejamāki, tomēr ne sliktāki izskata un kalpošanas ziņā..